До опалювального сезону готові

admin В Новини Немає коментарів

За міжопалювальний період спеціалісти ТОВ “Сміла Енергоінвест” виконали  величезний об’єм ремонтних робіт, для якісної технічної підготовки до нового опалювального сезону: здійснене необхідне технічне обслуговування усіх котлів, проведено ревізію та ремонти запірної арматури, проведені усі ремонтні роботи газового, метрологічного та електрообладнання, ремонт КВП та автоматики, проведені необхідні ремонтно-будівельні роботи та ремонти теплових мереж.

Ми закупили імпортні котли італійського виробництва фірми Ferroli та сучасну «автоматику» для тепломереж. Нові водогрійні котли прийшли на заміну обладнанню 1970-х років. Ці котли оснащені системою керування, а це дає змогу під’єднати котельню до системи автоматичного керування й диспетчеризації котелень міста, яка постійно вдосконалюється. Також, встановили нову сучасну автоматику безпеки на котельнях №15 та №21. А це дозволить динамічно контролювати стан теплових мереж і запобігати аваріям. Замінили частину теплотраси по місту від котельні №6 до школи №1, що забезпечить якісну та своєчасну подачу тепла до школи.

Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії» в рамках власної інвестиційної програми, яка була ухвалена у 2016 році, наше підприємство закупило 110 лічильників, які безкоштовно встановили на багатоповерхівках смілян. Наші споживачі відтепер будуть забезпечені засобами обліку тепла, завдяки чому будуть сплачувати кошти лише за фактично використане тепло.

Ми розробили й подали на затвердження Смілянської міської ради в цьому році нову інвестиційну програму. Згідно з цією програмою, ми плануємо модернізувати та оновити теплові мережі міста, адже вони цього вже багато років потребують. Ми впевнені, що подібні інвестиційні програми покращать роботу підприємства, а головне – допоможуть зробити опалення будинків мешканців міста більш комфортним та економним.