Тепловики готові до опалювального періоду на 65%

admin В Uncategorized, Новини Немає коментарів

7 котелень ТОВ «Сміла Енергоінвест» готові на 100%, три – на 95%, ще чотири – на 90%.

-Продовжуються роботи по підготовці систем внутрішнього газопостачання, КВПіА, електричного устаткування, теплогенеруючого обладнання та теплових мереж, – коментує начальник виробничо-технічного відділу ТОВ «СмілаЕнергоінвест» Тетяна Алексєєнко. – Також проведено ревізію та ремонт запірної арматури в кількості 58 штук та на 38 % виконано ревізію та ремонт малогабаритного обладнання.

На підприємстві продовжуються роботи по ремонту теплових мереж котелень на вулицях Тімірязєва, 6-а, Героїв Холодноярців 82-д, 40 років перемоги 4, Мазура 24/б. Проводитиметься підготовка до заміни 150 м теплової мережі від котельні № 6 по вул. Незалежності 66.

Невирішеною проблемою є теплопровід, прокладений по території комбінату «Дніпро» для теплопостачання житлових будинків по вул. І. Франко.
– Протяжність трубопроводу понад 400 м зараз він прокладений без зовнішньої ізоляції та без проекту. Окрім того, у тепловиків немає доступу на територію комбінату для обслуговування трубопроводу. Ми вже неодноразово зверталися до міської ради Сміла з приводу вирішення цього питання і вчергове на цьому наголошуємо, – підсумовує директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» Володимир Сарнацький.