ГРОЙСМАН: НІЯКОГО ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ГАЗ НЕ БУДЕ

admin В Uncategorized Немає коментарів

Прем’єр натякнув на звільнення комерційного директора “Нафтогазу”

Володимир Гройсман. Фото: Facebook / volodymyrgroysman

Зростання цін на природний газ для населення в Україні не буде. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

“Я не допущу ніякого підвищення тарифів на газ для потреб населення. А ті, хто заявляють про можливе зростання цін на 40%, повинні або відповідально працювати, або писати заяву на звільнення”, – зазначає Гройсман.

Нагадаємо, раніше комерційний директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко заявив, що ціни на природний газ для населення з 1 квітня 2017 року можуть вирости на 40%. Це, на думку Вітренко, може статися, якщо не будуть продовжені покладені на НАК “Нафтогаз України” спеціальні зобов’язання з продажу газу для населення на пільгових умовах.

У той же час топ-менеджер НАК зазначив: якщо Стокгольмський арбітраж задовольнить позовні вимоги до російського “Газпрому” і держхолдинг почне імпортувати газ за ціною “хаб мінус”, слід очікувати зниження оптової ціни для населення вдвічі в порівнянні з поточною ціною.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів навесні 2016 року продовжив дію постанови №758 про спеціальні зобов’язання НАК “Нафтогаз України” з продажу газу для населення і теплокомуненерго (ТКЕ) на пільгових умовах.

Стокгольмський арбітраж ще не виніс рішення щодо газової суперечки “Нафтогазу” і “Газпрому”, але вердикт очікується найближчими місяцями.

Джерело: СЕГОДНЯ.ua