До уваги споживачів ТОВ «Сміла Енергоінвест»!

admin В Uncategorized Немає коментарів

Шановні споживачі ТОВ «Сміла Енергоінвест»!

Мешканці м. Сміла, що є споживачами ТОВ «Сміла Енергоінвест» за жовтень 2016 року отримали дві квитанції про сплати за опалення, що викликало безліч запитань.

Дана ситуація виникла через те, що 30 листопада 2016 року Кабінет міністрів України прийняв постанову № 865 «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року» в якій згідно п.п.4. п.1. теплопостачальним організаціям необхідно здійснити перерахунок за надані послуги в жовтні 2016 року відповідно до вимог даної постанови.

Для сплати коштів за надані послуги опалення за жовтень 2016 року брати до уваги квитанцію, що була надана споживачу після 30 листопада 2016 року.

Тим хто сплатив кошти за надані послуги опалення за жовтень 2016 року згідно попередньої квитанції, необхідно зробити доплату, що є різницею між фактичним нарахуванням та сплаченою сумою.

У випадку виникнення додаткових питань з приводу порядку нарахувань Ви можете звернутися до абонентних відділів ТОВ “Сміла Енергоінвест” за адресами: вул.. Тімірязєва, 2, вул.. Незалежності, 94 або за телефоном: 5-07-37, 2-55-70

З повагою, адміністрація ТОВ «Сміла Енергоінвест»