ЯК ДІЯТИ У ВИПАДКУ ТРУДНОЩІВ З ОПЛАТОЮ?

admin В Uncategorized Немає коментарів

Як діяти у випадку відсутності можливості своєчасно сплачувати за послугу?

В умовах стрімкого зростання тарифу досить часто трапляються скрутні ситуації стосовно платоспроможності споживачів. ТОВ «Сміла Енергоінвест» пропонує смілянам основні заходи, які допоможуть вирішити індивідуальні фінансові труднощі.

  • Субсидія.

Обов’язкова плата за всі комунальні послуги по субсидії розраховується згідно доходу сім’ї незалежно від розмірів тарифів на комунальні послуги та темпів їх зростання. А оскільки Всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидії, крім здійснення одноразової покупки на суму понад 50 000 грн. – скасовані, право на субсидію має чи не кожна сім’я м. Сміла. Тож через високе навантаження працівників управління праці та соціального захисту населення, ТОВ «Сміла Енергоінвест», веде активну агітацію щодо оформлення субсидії. Затрачені зусилля – не марні, адже кількість оформлених субсидій цього року зросла більш ніж вдвічі. Так, наприклад, сім’я з трьох осіб з місячним доходом 6000 грн. після оформлення субсидії всього сплачуватиме лише 643 грн. за всі види житлово-комунальних послуг.

Тож не час зволікати, адже шанс заощаджувати на комуналці в руках у кожного! 

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг тут.

  • Індивідуальний підхід.

Кожен споживач зі своєю специфікою проблеми, звернувшись, отримує консультацію та варіанти її вирішення. Так, наприклад, у разі неможливості в повному обсязі сплачувати за послугу, можливий поділ оплати за послугу на весь рік за умови повного погашення поточної заборгованості до початку нового опалювального сезону. У разі, якщо за якихось причин утворилася заборгованість, є можливість її погасити протягом кількох місяців. Для цього необхідно укласти «Договір реструктуризації».